Výzva menom Ness City Triathlon je opäť tu

Triatlonová akcia roka v Košiciach sa uskutoční 29. 6. 2019 v Mestskom parku v centre Košíc. Na športovcov v individuálnych kategóriách a štafetách čaká 750 m plávania v bazéne Mestskej plavárne, 20 km bicyklovania a 5 km behu centrom mesta (pre deti je pripravená skrátená trať). To všetko s bohatým sprievodným programom pod taktovkou ostrieľaného moderátora Sláva Jurka.

Organizátori už 4. ročníka tohto podujatia sa každý rok snažia podujatie vyšperkovať a zlepšiť. Spokojnosť účastníkov potvrdzuje každoročne vyšší záujem a pozitívna spätná väzba.

Michala Lukáčová, Progress Promotion: „Máme veľkú radosť z príprav na štvrtý ročník obľúbeného netradičného triatlonu v centre Košíc, no zároveň cítime aj veľkú zodpovednosť, aby sme naplnili zvyšujúce sa očakávania účastníkov i partnerov tohto projektu. Záujem o štart len pár dní od otvorenia registrácie predznamenáva, že o široké štartové pole núdzu mať nebudeme. Veľký záujem je ako každý rok najmä o detský triatlon, kde z bezpečnostných a časových dôvodov nemôžeme pustiť na štart viac ako 60 detí. Začína sa pomaly formovať aj skupina nasadených elitných pretekárov, ktorých samostatný štart je vždy veľkým zážitkom i pre divákov. A pre tých, ktorí ešte nad svojim štartom premýšľajú a majú pred ním rešpekt máme pripravenú podporu v podobe skupinových tréningov, na ktorých získajú nie len kondičku, ale aj morálnu podporu komunity ďalších hobby triatlonistov“

Na štart triatlonu sa už tradične postaví najväčší firemný tím titulárneho partnera podujatia – modré šípy z Ness Košice Development Center. Keďže registrácia na podujatie už bola spustená, na strane organizátora i v Ness KDC sa začína pracovať a trénovať.

Stanislav Mucha, PR & Marketing Director, Ness KDC: “Spomínam si na prvý ročník Ness City Triathlonu, keď sme boli všetci plní očakávaní nevediac, do čoho vlastne ideme. Dnes je situácia vďaka skvelým organizátorom a účastníkom iná. Snažíme sa akciu obohatiť o sprievodný program a užiť si ju naplno so všetkými športovcami aj divákmi. Každý si príde na svoje.”

Propozície pretekov a registračný formulár nájdete na webovej stránke (http://www.kosicetriathlon.sk/), termíny tréningov a priestor pre komunikáciu nájdete v sociálnej sieti facebook (www.facebook.com/CityTriathlonKosice/ ). Keďže záujem o podujatie každý rok stúpa, neváhajte a rezervujte si miesto na štarte čím skôr.