VIDEO: Ness Christmas Party 2018

Vianočný večierok Ness KDC už tradične sprevádzala skvelá atmosféra a o jeho reputácii svedčí aj doposiaľ rekordný počet prihlásených hostí. Okrem zamestnancov Nessu pozvanie na Ness Christmas Party prijalo aj 50 kolegov zo strany zákazníkov. Sme hrdí, že sa večierku zúčastnil aj CEO Ness Digital Engineering Paul Lombardo.

Úvodné príhovory konateľov firmy ukončilo vystúpenie fenomenálnej Nicole McCloud. Po večeri spustila svoju show stálica Nessáckych večierkov Slavo Jurko. V tímovej súťaži “vyžmýkal” zo súťažiacich maximum. Tí si vyskúšali čistenie zemiakov, jedenie klobásy a pitie vaječného koňaku na čas. Po hokejovom rozstrele nasledovalo balenie živých darčekov (kolegov) do baliaceho papiera.

Ani tento rok nechýbali v Dome umenia funzóna s fotostenou. Hlavný program večierka následne prevzali do rúk spomínaná Nicole McCloud a legendárna festivalová kapela Polemic. To sa už košická Bužna otriasala v základoch. Polnočná tombola a následný disko maratón do neskorých nočných hodín uzavreli ďalšiu skvelú párty Ness KDC.