Šanca pre študentov nakopnúť svoju kariéru. Ness ponúka “full-time” prácu pre začínajúcich IT-čkárov.

trainees

10 otvorených pozícií v oblastiach Java, QA (Python), a Web/Vue.js je špecifických tým, že noví kolegovia a kolegyne sa budú školiť priamo na projekte, na ktorom budú pokračovať po ukončení školiacej fázy.

Jaroslava Dermek, Talent Acquisition and Recruitment Director, Ness KDC: “Výhodou tohto “training” programu je, že kandidátov si na projekty vyberajú ich budúci spolupracovníci. Celý rozsah školenia je prispôsobený budúcim potrebám danej pozície. Noví Nessáci sa tak postupne plne adaptujú na nové prostredie, projekt a kolegov. Tešíme sa na mladú krv v našich radoch.”

Čerešničkou tejto pracovnej ponuky sú projekty, ktoré vyššie zmieňované pozície napĺňajú. Okrem skvelej tímovej atmosféry, prostredia Agile a najnovších technológií zaujmú zvučné mená jednotlivých klientov.

Solar Trubines – atraktívny klient z oblasti Internet of Things zo slnečného San Diega je najväčším projektom v košickom Nesse.

Perform Group – svetový líder v oblasti distribúcie športového obsahu zo súťaží a podujatí, ako napr. WTA, NBA, NFL, Olympijské hry, Premier league.

DAZN – klient s najvyššími ambíciami rýchlo rastúci v oblasti predaja športových prenosov koncovým zákazníkom. Medzi tváre reklamných kampaní patria svetové superhviezdy ako Cristiano Ronaldo či Neymar.

Masternaut – európsky líder v oblasti telematiky (Internet of Things) zabezpečuje monitorovanie a analýzu dát z automobilov v reálnom čase.

 

Viac informácií o pozíciách nájdete na tejto stránke >>

Video galéria: