Projekt Ness KDC Košiciam oslavuje 4. narodeniny

n2k

Ness KDC podporuje dobrovoľnícku prácu svojich zamestnancov a je mimoriadne aktívne v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Skvelým príkladom je projekt Ness KDC Košiciam, v rámci ktorého Nessáci vyvíjajú webové stránky a mobilné aplikácie pre neziskové organizácie a verejne známe inštitúcie pro bono. Dovedna už vytvorili 30 webstránok a 5 mobilných aplikácií.

Stanislav Mucha, PR & Marketing Director, Ness KDC: “Na projekt Ness KDC Košiciam sme patrične hrdí. Robíme to, v čom sme dobrí a čo nás baví. Je skvelý pocit prechádzať sa popri Štátnom divadle, ísť na hokej alebo letisko a uvedomiť si, že sme týmto dominantám mesta pomohli vytvorením webu, ktorý používajú Košičania a návštevníci nášho krásneho mesta.”

Prvá polovica roku 2018 priniesla len niekoľko projektov, ktoré však svojou veľkosťou presahujú rámec bežnej webovej stránky.

Stanislav Mucha, PR & Marketing Director, Ness KDC: “V roku 2018 sme sa stali Hlavným IT partnerom hokejového klubu HC Košice, pre ktorý vyvíjame komplexné IT riešenie vrátane mobilnej aplikácie, e-shopu, vernostného program a znalostnej databázy. Táto platforma si vyžiadala účasť väčšiny našich dobrovoľníkov. Projekt však úspešne napreduje a aj keď sú najnáročnejšie fázy ešte len pred nami, tešíme sa na ich zdolávanie.”

Aj napriek vyťaženosti na projekte HC Košice Nessáci dokončili stránku pre folklórny festival Folkfest. Zároveň je rozrobených 5 ďalších projektov.

Stanislav Mucha, PR & Marketing Director, Ness KDC: “Okrem samotného vývoja stránok zabezpečujeme aj ich údržbu a hosting, čo si vyžaduje aj prácu na už existujúcich projektoch. Črtajú sa nám aj 2 ďalšie projekty pre mesto Košice, čiže aj v roku 2018 odvedieme v rámci Ness KDC Košiciam kvantum práce. V mene Ness KDC úprimne ďakujem všetkým talentovaným kolegom za ich ochotu pomáhať komunite, v ktorej žijeme.”

Zoznam všetkých projektov nájdete na našej stránke >>