Nové výzvy v Ness KDC: project managers, business analysts, implementers

Otvárame 50 nových pozícií pre významného globálneho klienta z oblasti Finance.

Najstarší a jeden z najväčších projektov v Ness KDC rozširuje svoje rady o doposiaľ nie tak časté typy pozícií. Do svojich radov hľadáme projektových manažérov, business analytikovsoftvérových implementátorov so skúsenosťami a vôľou posunúť sa ďalej.

Vladimír Gajdoš, Senior Program Director: „Máme s klientom vytvorený silný partnerský vzťah, založený na dlhoročnej spokojnosti s prácou odvádzanou našim tímom. Klient urobil strategické rozhodnutie rozšíriť pôsobenie košického tímu, s čím je spojené otvorenie nových typov pozícií, ktoré dávajú šancu skúseným IT-čkárom napríklad z oblasti customer supportu, ale aj analytikom z finančných inštitúcii posunúť sa o krok vpred.“

Klientom Ness KDC je globálna renomovaná spoločnosť, poskytujúca produkty a riešenia pre veľké finančné inštitúcie a nadnárodné banky s celosvetovou pôsobnosťou a ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti  odhaľovania prania špinavých peňazí a finančných podvodov (pozrite si krátke video prípadovej štúdie).

Spomínané pozície vyžadujú skúsenosti ale aj ochotu pracovať na sebe. Pre tých, ktorí radi cestujú projekt ponúka možnosť služobných ciest do USA a dokonca aj možnosť relokácie, samozrejme, v prípade záujmu zamestnanca. V tíme tu v Ness KDC je veľa kvalitných skúsených špecialistov, od ktorých je možné načerpať mnoho poznatkov. Spolu s Nessáckymi benefitmi sa noví kolegovia určite majú na čo tešiť.

Detaily pozícií:

Project Manager

Business Analyst

Software Implementation Engineer

Prípadová štúdia: