Nessáci na SAFe Global Summite 2019 v San Diegu

Na prelome septembra a októbra sa v slnečnom San Diegu konala globálna konferencia zameraná špeciálne na framework SAFe. Moderný framework využívajú stovky nadnárodných spoločností v rámci “scaled Agile” metodológie.

V San Diegu sa zišlo takmer viac ako 1600 scrum masterov, 650 spoločností a desiatky renomovaných “spíkrov”, na ktorých čakali desiatky workshopov, prezentácií a networkingových aktivít.

SAFe Global Summit-u sa zúčastnila (na pozvanie Nessáckeho klienta Solar Turbines) Nessáčka Dominika: „Začiatkom októbra 2019 som mala tú česť zúčastniť sa dvojdňovej konferencie v San Diegu. Nosnou témou bol SAFe, v poslednej dobe zvučný buzzword, na projekte Solar Turbines obzvlášť. Keďže mám čo v tejto sfére zlepšovať, veľmi som sa pozvaniu na konferenciu potešila. Bola to skutočne masívna a fantasticky zorganizovaná akcia. S kolegami sme sa sotva videli, snažila som sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a „networkovať“. Každý z nás si išiel svoje podľa toho, koho čo zaujíma a kde-tu sme sa „syncli“ osobne, napríklad na obede. Zároveň sme si kontinuálne písali postrehy a zlepšenia pre nás. Poriadne nás to všetkých zúčastnených namotivovalo. Máme dokonalý „action plan“, tak držte palce, nech ideme vpred! Prajem si, aby bolo podobných akcií viac a nech padnú na úrodnú pôdu!“