Nessáci na projekte Masternaut inovovali počas interného hackathonu

hackathon

Masternaut je európskym lídrom v oblasti telematiky, ktorý sa len nedávno stal v akvizícii súčasťou kolosu Michelin. Rýchlo rastúca oblasť telematiky si vyžaduje kontinuálne inovatívne prístupy a procesy, ktoré Masternaut pretavuje v špičkové produkty a riešenia. Interný hackathon napísal už svoje 4. pokračovanie. Spätná väzba naznačuje, že výsledky opäť prevýšili očakávania.

Colin Adams, Director Platform Development, Masternaut: „Od marca 2016 Masternaut organizuje interné podujatia pre oblasti R&D a Data Science. Hlavným cieľom akcie je vytváranie inovácií a vyvíjanie nových myšlienok ponúkajúc tímom možnosť uplatniť svoju kreativitu a zabaviť sa. Je to už náš 4. hackathon s viac ako 50 účastníkmi na 15 projektoch v 3 krajinách. Projekty si vyberali zúčastnené tímy a venovali sa od vývoja zlepšujúcich nástrojov až simulátory merania výkonu pretekárskych áut.”

Trojdňová akcia vyvrcholila prezentáciami projektov a dávku súťaživosti do podujatia vniesla aj atraktívna odmena pre najlepší tím vybraní samotnými účastníkmi.