Ness Cookies time: pekári a cukrári predviedli svoje umenie

V pondelok ráno v Nesse rozvoniavali dobroty, ktoré do Nessu priniesli účastníci internej súťaže Cookies time. Keďže sa jednalo o prvé vydanie nového formátu internej akcie, očakávanie organizátorov, súťažiacich i porotcov boli rozpačité. Prezentáciou hneď prvých prác sa však všetky otázniky rozplynuli. Majstrovské kúsky zohľadňujúce tému (použite piškóty) pohladili chuťové poháriky porotcov I súťažiacich. Niektoré z výtvorov znášali tie najvyššie estetické a chuťové nároky.

Porotcovia mali plné “jazyky” práce a o vyrovnanosti súperov svedčí aj fakt výsledného deleného druhého miesta, ktoré obsadili Gabika Voláková a tím recruiteriek Danka Melicharová a Alenka Štefániková. Aprílovú edíciu ovládla Tereza Briškárová (manželka jedného z našich kolegov) s impozantným Terkiným prekvapením (čokoládovo malinový rez).

Stanislav Mucha, Marketing & PR Director, Ness KDC: “O pekároch a cukrároch v Nesse sme vedeli a chceli sme pre nich vytvoriť priestor na preukázanie svojho talentu. V prvom rade však išlo o zábavu a dobrú náladu, ktorú sa nám podobnými aktivitami darí vytvárať. Klobúk dolu pred všetkými účastníkmi.“