Masternaut sa stal dcérskou spoločnosťou Michelinu

michelin

Európsky líder v oblasti telematiky a jeden z vážených klientov Ness Košice ohlásil túto významnú zmenu koncom mája. Masternaut bude i naďalej vystupovať pod vlastnou značkou a akvizíciou získa podporu pre urýchlenie vývoja svojich produktov, následný rast v celej Európe i možnosti expanzie. Podobné investície spoločností z oblasti telematiky realizoval Michelin aj v Južnej a Severnej Amerike.

Tímu 30 Nessákov, ktorí na projekte pracujú tieto zmeny predstavili zástupcovia klienta skrz spoločný telekonferenciu. Každému z členov tímu sa ušla aj malá pozornosť. Po nedávnej prezentácii re-brandingu spoločnosti Masternaut sme sa opäť presvedčili o výnimočnom dôraze na potrebu oznámenia dôležitých zmien členom tímu na špičkovej profesionálnej úrovni.

Rudolf Slávka, Program Director, Ness KDC: “S Masternautom máme vynikajúcu dlhoročnú spoluprácu. O to viac nás teší, že môžeme spoločne zažiť a pracovať na takejto významnej zmene, akou je akvizícia s významným globálnym hráčom, ktorým Michelin zaručene je. Spoločne teraz môžeme vykročiť k novým výzvam a možnostiam.”

Prikladáme tlačovú správu v plnom rozsahu >>