Košický Nessák Karol dominoval v korporátnej súťaži Ness Tech Days

karol

Karol Grülling, Development Manager Ness KDC, dominoval v intra-korporátnej súťaži “speakerov” v rámci firemnej virtuálnej konferencii zameranej na technológie pod názvom Ness Tech Days.

V poradí tretia edícia súťaže pozostávala z prezentácií zameraných na oblasti Customer Experience Design, Platform Engineering, Data Analytics a Innovations. Karol zaujal témou zameranou na Microservices.

Karol Grülling, Development Manager, Ness KDC: „Príbeh o tom, ako náš team čelil výzvam, ktoré priniesla adaptácia microservice architektúry. Na začiatku boli iba termíny – Microservices, Kafka, CQRS, AWS, Terraform, Packer. Dnes je to tímový skillset. Prezentácia poskytuje pohľad na vývojový proces ako celok. Od naberania nových znalostí, implementačné detaily až po lessons learned.“

Karol si okrem prestíže odnáša z korporátnej súťaže aj hodnotnú odmenu. „Výhra za najlepšiu prezentáciu ma prekvapila, avšak o to viac potešila. Patrí však nie len mne, ale aj môjmu skvelému tímu, bez ktorého by nebolo čo prezentovať. Vyzdvihnúť musím aj možnosti “knowledge sharingu” vrámci Košíc a celého korporátu, ktoré nám pomohli naštartovať náš vývoj,“ dodal Karol.

Karolovi a jeho tímu gratulujeme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu.