Happy Birthday – Ness KDC oslavuje 12 rokov

12-rokov

Najväčší zamestnávateľ v oblasti softvérového inžinierstva v regióne, Ness KDC, oslavuje 12 rokov svojho pôsobenia. Spoločnosť s už viac ako 500 zamestnancami poskytuje svoje služby 10 zahraničným klientom – globálnym hráčom, ktorí sa radia k svetovej špičke vo svojich oblastiach. Práve stabilné a zaujímavé projektypozitívna atmosféra v tímoch sú hlavnými lákadlami pre nových potenciálnych zamestnancov.

Marek Uhrín, CEO Ness KDC: „Po dosiahnutí “super-míľnika“ 500 zamestnancov a po krásnom víkende v znamení excelentného Ness City Triathlonu, je tu opäť čas na oslavu. 12 rokov od založenia košického Nessu, 12 rokov budovania, rastu a vynikajúcich výsledkov, 12 rokov stability a neustále rastúcej kvality práce nás všetkých –  to naozaj nie sú maličkosti. Všetci môžeme byť právom hrdí na to, čo sa nám v Košiciach darí dosahovať. V mene vlastnom i v mene Nessu vám všetkým úprimne ďakujem za vašu priazeň, vašu prácu a vynaložené úsilie, ktoré sú hnacím motorom tejto firmy. Želám nám všetkým čo najdlhšie pokračovanie tejto výnimočnej jazdy!“

Firma za posledné 3 roky takmer zdvojnásobila svoju zamestnaneckú základňu a je mimoriadne aktívna aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti s dôrazom na podporu vzdelávania, neziskových organizácií a mládežníckeho športovania.

Zuzana Želinská, CFO a COO Ness KDC: „1. júla sme spolu dopísali 12. list pútavo rozpísaného príbehu a ja som nesmierne vďačná všetkým Nessákom za to, že sme spolu dokázali „preskákať“ už plný tucet rokov a každým rokom zvyšovať latku v tom, čo robíme. Dostali sme Ness na popredné postavenie firemného rebríčka v rámci regiónu a ja pevne verím, že toto neľahko, no poctivo vybojované miesto a pozíciu sa nám podarí udržať čo najdlhšie. Taktiež ďakujem všetkým partnerským organizáciám, s ktorými sa nám darí pomáhať pri rozvoji nášho mesta a regiónu za produktívnu spoluprácu.“

Dátum samotných narodenín sa tento rok vzácne spojil s unikátnym podujatím, ktorého titulárnym partnerom je práve Ness KDC. Ness City Triathlon Košice 2017 sa konal túto sobotu (1. 7.) v Mestskom parku a pretekári (vrátane 40 Nessákov) z takmer vypredaného štartového poľa si akciu opäť mimoriadne pochvaľovali.