academy2

Na najlepších absolventov čaká pracovná ponuka

academy4

Okrem platu získate certifikát a možnosť pracovného uplatnenia

academy3

Profesionálne školenie pod vedením skúsených inštruktorov

Ness Academy

Obľúbený a osvedčený projekt Ness ACADEMY ponúka absolventom možnosť získať teoretické znalosti na profesionálnych školeniach a praktické skúsenosti participáciou na reálnych projektoch firmy. Počas dvoch až štyroch mesiacov sa absolventi stávajú súčasťou spoločnosti a pod vedením tútorov, ktorými sú skúsení programátori z radov Ness KDC, majú možnosť získať cennú referenciu, tí najlepší i pracovnú ponuku.

Časté otázky

Ness Academy je určená pre začínajúcich programátorov / testerov so základnými alebo pokročilými znalosťami v danej technológii bez reálnej praxe či skúseností. Ak si nie ste istí, či sú vaše znalosti postačujúce, pošlite nám váš životopis.

Ness Academy trvá zvyčajne 2 – 4 mesiace. Závisí to od danej technológie. Dĺžka trvania akadémie je vždy avizovaná vopred.

Účastníci Ness Academy sa stávajú súčasťou spoločnosti a prislúcha im aj platové ohodnotenie. Čo môže byť lepšie ako zlepšovať si svoje zručnosti pod dohľadom profesionálov a poberať k tomu plat?

Školiteľmi sú odborníci v danej technológii. Či už sa jedná priamo o zamestnancov Ness KDC, alebo externých školiteľov, úroveň školení je vždy na vysokej úrovni.