career1

Máme otvorených 50 pracovných pozícií v Košiciach

academy2

Už čoskoro otvárame Ness Academy

Kariéra v Nesse

Ness KDC

  • založené v Košiciach v r. 2005
  • služby softvérového inžinierstva
  • 10 zahraničných klientov
  • významné projekty a výzvy
  • oblasti: automobilizmus, big data, médiá, marketing, energetika, telematika, financie a bankovníctvo, doprava, mobile
  • 500+ zamestnancov
  • súčasť korporácie Ness Digital Engineering

Prijímací proces Ness KDC

Pošli nám CV ešte dnes. Uložíme ho v našej databáze, prehodnotíme a budeme ťa kontaktovať hneď, ako otvoríme pozíciu adekvátnu tvojim skúsenostiam a znalostiam.

CV nám môžeš poslať v slovenskom alebo anglickom jazyku. Dôležité sú pre nás informácie o vzdelaní, zručnostiach, pracovných skúsenostiach, ukážky tvojich projektov a referencie.

Prvým krokom ku kariére v Ness KDC je pohovor s kolegyňami z oddelenia Recruitmentu, ktoré zhodnotia tvoje schopnosti a skúsenosti a ponúknu ti adekvátnu pozíciu.

Pohovor s klientom je špecifikom spoločnosti Ness KDC, no nie je striktne stanovené pravidlo a závisí to od konkrétnej pozície. Konečný verditkt o prijatí kandidáta vynesie vždy klient. Kandidát má možnosť stretnúť zástupcov klienta a potenciálnych spolupracovníkov už v tejto fáze spolupráce.

Pohovory prebiehajú väčšinou prostredníctvom konferenčného hovoru a ich cieľom je prvotný kontakt a výmena základných informácií.

Po súhlasnom stanovisku klienta ti ponúkneme pracovnú zmluvu a pripravíme všetky potrebné podklady pre tvoj nástup do Ness KDC.

Nástup nových kolegov považujeme za veľmi dôležitý krok a celý proces sa snažíme kontinuálne vylepšovať.

Dostupnosť informácií zabezpečuje neustále sa rozvíjajúca interná firemná webstránka, na ktorej noví kolegovia nájdu všetky potrebné informácie a dokumentáciu. Samozrejmosťou je intenzívna komunikácia s členmi tímu od prvého dňa v práci.

Ness academy

Obľúbený a osvedčený projekt Ness ACADEMY ponúka absolventom možnosť získať teoretické znalosti na profesionálnych školeniach a praktické skúsenosti participáciou na reálnych projektoch firmy. Počas štyroch mesiacov sa absolventi stávajú súčasťou spoločnosti a pod vedením tútorov, ktorými sú skúsení programátori z radov Ness KDC, majú možnosť získať cennú referenciu, tí najlepší i pracovnú ponuku.