6 dôvodov, prečo sa pridať do Nessáckeho tímu Solar Turbines

hlavna

1. Práca pre unikátneho IoT klienta

03

Solar Turbines, dcérska spoločnosť Caterpillaru je najdynamickejšie rastúcim projektom v Nesse. Byť súčasťou tak komplexných a sofistikovaných IoT riešení v absolútne unikátnej doméne je skvelou skúsenosťou i referenciou.

— Zuzka —

technologie

2. Technologická bomba – Internet of Things

01

— Marek —

timy

3. Solar je dynamika

0620 tímov, nové projekty a vznikajúce tímy nedávajú priestor na stereotyp. Na projekte kombinujeme toľko technológií, riešení a možností na rozvoj, že si svoje miesto a uplatnenie nájde každý „makač“. Je skvelé vedieť, že je klient s našou prácou spokojný a tímy neustále rozširuje a vytvára.

— Vlado —

vzdelavanie

4. Profesný a osobnostný rast

02Klient a samotná oblasť IoT vyžadujú používanie moderných nástrojov a technológií v ich najnovších verziách. Vďaka podpore priameho nadriadeného mám priestor k neustálemu vzdelávaniu a aplikácii čerstvých znalosti do praxe. Mám rád samoštúdium a zároveň absolvujem veľa tréningov. Dva roky v Solare mi dali naozaj veľa a posunuli ma o niekoľko úrovní vyššie na seniora a aktuálne k aplikačnej architektúre.

— Rado —

travel

5. Vysnívané business tripy

04Kalifornia je cestovateľský sen. Stretnúť sa s kolegami zo Solaru v ich office určite odbúrava bariéry. Zažiť po práci nočný život vo Vegas, zabehnúť si do Grand Canyonu a stráviť voľné chvíle s kolegami v uliciach San Diega alebo na slnečnej pláži … na nezaplatenie. Druhou alternatívou je švajčiarske Novazzano. Tomu hovorím spojenie príjemného s užitočným 🙂

— Tomáš —

atmoska

6. Pozitívny teamspirit

05Turbíny idú stále naplno. Na Nessáckych akciách sme super partia vždy s hojnou účasťou. Žijeme si vlastným životom aj v rámci labu. Bowling, motokáry, biliard alebo len tak drink v meste. Kamoši v ringu i mimo neho 😀

— Katka —

Aktuálne otvorené pozície: