advertising1

Pracujeme na kampaniach pre svetoznámych klientov

advertising3

Vyvíjame inovatívne riešenia pre digitálny marketing

Digitálne kampane – marketing

Naším klientom je jedna z najväčších digitálnych marketingových sietí agentúr s viac ako 64 pobočkami v 42 krajinách, ktorá svojim zákazníkom ponúka širokú paletu riešení od rôznych webových alebo mobilných softvérových riešení až po špeciálny vývoj open-sourcových aplikácií – Tribal Worldwide.

Ness KDC pre klienta vyvíja niekoľko oddelených projektov. V poslednom období to bola napríklad moderná webová aplikácia pre jednu z najvýznamnejších automobiliek, ktorá klientom uľahčuje proces výberu ich nového auta, a zároveň prepája jeho požiadavky s interným systémom predajcov.

Aj keď si prostredie reklamy a médií žiada mimoriadne vysoké nasadenie a schopnosť ľudí flexibilne a rýchlo reagovať na požiadavky klienta, ľudia v Ness KDC odvádzajú špičkovú prácu potvrdenú spokojnosťou nášho partnera.

S naším klientom spolupracujeme od roku 2014. Po technologickej stránke využívame JAVA/Groovy&Grails (vývoj backendu), Javascript (vývoj frontendu) a android (mobilná aplikácia). Tím je riadený scrumovou metodológiou s prvkami agile.

Otvorené pozície